O blogu, o mnie

Witaj!

Cieszę się, że odwiedziłeś moją stronę, poniżej krótki przewodnik, co znajdziesz w poszczególnych zakładkach:

smartRunning: Od trzech lat moją ogromną pasją jest bieganie, a że każda pasja ma to do siebie, że lubimy się nią dzielić umieściłam na ten temat osobną kategorię.  W tej zakładce znajdziecie wszystko co związane z bieganiem:   przemyślenia na temat treningów, testowanie sprzętu, wrażenia z biegów ulicznych.

smartJouranlism: Aktywne dziennikarstwo towarzyszy mi już od 4 lat – zarówno w teorii, jak i w praktyce. Dlatego że, na temat studiów dziennikarskich i samego zawodu dziennikarza można by mówić wiele, zainteresowani mediami znajdą tutaj na pewno coś dla siebie.  Czyli szereg różnych przemyśleń, które chętnie poddam polemice.:)

smartTravel: Podróże albo się kocha, albo nienawidzi. W moim przypadku zdecydowanie wygrywa to pierwsze. Najcenniejsze w sieci są krytyczne opinie, dlatego też takie będą relacje na blogu – szczere, opisujące miejsca bez ogródek.

smartInspiration: Wychodzę zawsze z założenie, że w codziennym życiu inspiracje można złapać na każdym kroku – trzeba być tylko czujnym! W tej zakładce znajdziecie recenzje, DIY, czy przepisy – wszystko co mi wpadnie w oko i będzie rzecz jasna smart.:))

O sobie:
Jestem studentką, dziennikarką, córką,  przyjaciółką, dziewczyną, chrześniaczką, kuzynką,  koleżanką, sąsiadką, znajomą, a od teraz także blogerką – mam na imię Olga i cieszę się, że możemy się tu spotkać.:)

Dodaj komentarz